TOPIC: Wysoka jakość - Aparatura Medyczna - Sklep medyczny - Ssaki szpitalne – ELMEDICA
8 months 2 weeks ago #5530
Atrakcyjna cena - Aparatura Medyczna - Sklep www - Aparaty KTG – ELMEDICA - http://www.elmedica.com.pl
Serwis spirometry
Chcemy, abyś czuł się wyjątkowo i bezpiecznie przy każdym zakupionym towarze .
Jesteśmy dumni z naszej doskonałej obsługi interesantów, szerokiej wiedzy o wyrobach i dużego wyboru produktów. Jesteśmy firmą rodzinną, jesteśmy zaangażowani w kontynuowanie wyjątkowej osobistej obsługi, do której przyzwyczaili się nasi klienci. Nadal dostosowujemy się do naszej ciągle zmieniającej się branży i jesteśmy zaangażowani w pracę dla naszych klientów. Zajmujemy się naprawami urządzeń szpitalnych od kilku lat. Zachęcamy do działania inne firmy serwisowe abyśmy mogli wymieniać się wspólnie wiedzą oraz doświadczeniem. Nasi serwisanci wielokrotnie uczestniczyli w zagranicznych szkoleniach, bezpośrednio u dystrybutorów określonego sprzętu. Sięgając po wiedzę u źródła mając możliwość błyskawicznego działania co przekłada się na skrócenie czasu naprawy usterki u klienta. Mamy dostęp do części zamiennych oferowanych przez nas spirometrów. W przypadku wydłużających się napraw dostarczamy klientowi sprzęt dodatkowy aby nie zakłócać jego codziennych obowiązków. Zapraszamy do współpracy z nami.

http://www.elmedica.com.pl/aparaty-ekg-elektrokardiografy
http://www.elmedica.com.pl/aparaty-ktg-kardiotokografy
http://www.elmedica.com.pl/kardiomonitory
http://www.elmedica.com.pl/koncentratory
Serwis wózków reanimacyjnych
Firma Elmedica działająca na rynku usług serwisowych aparatury szpitalnej od ponad 10 lat stara się dostarczać usługi serwisowe sprzętu na wysokim poziomie. Zapraszamy do działania z nami. Oferujemy naprawy wózków medycznych, anestezjologicznych, wielofunkcyjnych oraz zabiegowych. Za każdym razem dokonujemy wpisu do paszportów szpitalnych. Nasze usługi wykonywane są w siedzibie zleceniodawcy. Nasze rynkowe ceny usług serwisowych przyciągnęły już wielu klientów. Chcesz być jednym z wielu zadzwoń do nas. Naszą wizją jest zapewnienie szpitalom oraz innym placówkom medycznym działania sprzętu. Dokonujemy przeglądów gwarancyjnych, pogwarancyjnych, świadczymy usługi serwisowe sprzętu, usuwamy usterki.

http://www.elmedica.com.pl/pulsoksymetry
http://www.elmedica.com.pl/chlodziarka-na-leki
http://www.elmedica.com.pl/lozka-szpitalne
http://www.elmedica.com.pl/defibrylatory
Holter ciśnienia
Badanie holterem ciśnienia jest badaniem kardiologicznym. Polega na badaniu czynności elektrycznej serca w długim okresie czasu. Czas badania to minimum 24 h. Dzięki badaniu mamy możliwość wykrycia zaburzeń rytmu serca, zmian niedokrwiennych. Kolejnymi artefaktami, które można wykryć dzięki badaniu jest wykrywanie pauz w pracy serca, które wystąpią w trakcie rejestracji. Wykonując często badania holterem ciśnienia mamy możliwość wykryć przyczynę lub monitorować leczenie chorób serca. Zwykłe badanie EKG trwa parę minut i przez ten czas rejestruje się pracę serca. Nie zawsze jednak w tak krótkim czasie udaje się zapisać pojawiające się okresowo w ciągu dnia odchylenia. Nasza korporacja oferuje holtery ciśnienia od 7 lat.

http://www.elmedica.com.pl/szafki-przylozkowe
http://www.elmedica.com.pl/ssaki-medyczne
wózek do przewozu chorych
wieszak kroplówki
Fotel do dializ DC14 jest przeznaczony do dializy, onkologii, chemioterapii, rehabilitacji, i transfuzji krwi. Fotel składa się z trzech głównych części: oparcia pleców, siedziska i podnóżka. Fotel posiada cztery regulacje za pomocą pilota przewodowego:
- regulacja wysokości,
- regulacja piodparcia,
- regulacja pozycji Trendelenburga i anty-Trendelenburga,
- regulacja segmentu nóg.
Fotel dzięki konstrukcji kolumnowej, braku trudno dostępnych powierzchni umożliwia bezproblemową skuteczną dezynfekcję. Wygodne materace umożliwiają wygodne siedzenie pacjenta przez dłuższy okres czasu /wystarczające na komfortowe przebywanie pacjenta podczas kilkugodzinnej terapii. Wieszak kroplówki dodawany jest do każdego fotela GRATIS.
Fotel jest pokryty łatwo zmywalnym wodoodpornym materiałem skóropodobnym. Fotel posiadawyposażony jest w poduszkę o dobrze spasowanej, a jednocześnie łatwiejszą w utrzymaniu jej w czystości. Fotel DC14 posiada lepko sprężyste pianki poliuretanowe – z powodu czego jest bardzo wygodny.

wózki zabiegowe
szafy lekarskie
Stojak kroplówki model „A”

Stojak na kroplówkę typ C oparty jest na pięcionogu. Górna część wieszaka wykonana została ze stali nierdzewnej, natomiast dolna część pięcioramienna wykonana jest z wysokoodpornego plastiku. Posiada 2 koła blokowane w celu zatrzymania całego stojaka-a pięć kółek sprawia że stojak jest bardziej stabilny niż stojaki oparte tylko na czterech kołach. Stojak z czterema hakami na kroplówkę.

wózek do przewozu zwłok
komora chłodnicza na zwłoki
lampy bakteriobójce
Łóżko medyczne dwusegmętowe B-21

Łóżko zostało stworzone w oparciu o wysokie wymagania rynku medycznego. Zaprojektowane jako łóżko dla szpitali i klinik oraz samych chorujących. Łóżka dwusegmentowe, spełniają zakres personelu medycznego w zakresie pracy a dla chorego są dobre w użytkowaniu. Budowa łóżka wyprodukowana jest z metalu pomalowana farbą proszkową. Barierki boczne stworzone są z aluminium – opuszczane w dół. Szczyty głowy i nóg wykonane z tworzywa ABS. Lóżko wyposażone w 4 koła z czego dwa mają blokadę jazdy. Kąt nachylenia segmentu oparcia pleców ruchome za pomocą mechanizmu śrubowego. Kolor profili metalowych – biały szpitalny.
The administrator has disabled public write access.