TOPIC: Atrakcyjna cena - Sprzęt medyczny - Sklep medyczny - Wózki reanimacyjne – OFETERIA Łóżka szpitalne
8 months 2 weeks ago #5511
  • eqixuq
  • eqixuq's Avatar
  • New Member
  • Posts: 1
  • Karma: 0
Atrakcyjna cena - Aparatura Medyczna - Sklep www - Fotele ginekologiczne – OFETERIA Łóżka szpitalne - http://www.lozka-szpitalne.ofeteria.pl
Nasz serwis poczynią następujące cechy: Każda pompa, która do nas przychodzi jest czyszczona, katalogowana oraz dobrze oglądana przez wykształconego serwisanta. Już po piętnastu minutach oględzin, nasi serwisanci są w stanie określić co się zepsuło w Twoim urządzeniu. Troszcząć się jednak o Twoją kieszeń oraz sprawność urządzenia poświęca więcej na dogłębne przeanalizowanie problemu. Sporządzany jest dokument kosztorys naprawy pompy, który dostajesz Ty w celu autoryzacji. Im szybciej dasz nam znać - tym szybciej dajesz nam zielone światło do naprawy urządzenia. Czas serwisowy urządzeń ustalany jest odrębnie do każdego zamówienia - zgodnie z potrzebami klienta. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje z Twojej strony - jeśli potrzebujesz urządzenia zastępczego, zapytaj, znajdziemy dla Ciebie coś na zastępstwo.
http://www.pulsoksymetr-weterynaryjny.ofeteria.pl/
kardiomonitor weterynaryjny
analizator weterynaryjny
http://www.cena.ofeteria.pl/
http://www.aparatura-medyczna.ofeteria.pl/

Na wszystkie naprawy w naszej firmie udzielamy 3-miesięcznej gwarancji. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą i korzystania z usług firmy. Jesteśmy pewni, że sprostamy nawet najbardziej wygórowanym klientom. Przeprowadzenie przeglądu potwierdzamy odpowiednimi protokołami i zapisem do paszportów. W naszej pracy wykorzystujemy certyfikowane przyrządy pomiarowe najwyższej klasy. Przeglądy techniczne, tak jak i naprawy, wykonujemy na terenie całego kraju, przy czym dojazd wliczony jest w cenę przeglądu.
spirometry
http://www.ssaki-medyczne.ofeteria.pl/
http://www.pompy-infuzyjne.ofeteria.pl/
http://www.aparat-ekg-weterynaryjny.ofeteria.pl/

Zajmujemy się serwisem sprzętu medycznego i aparatury medycznej gwarancyjnego oraz po gwarancji, w tym: naprawy, przeglądy, czyszczenie. Ssaki oddziałowe, zabiegowe, do użytku domowego. Łóżka medyczne, ortopedyczne i proste. Wózki inwalidzkie ręczne oraz elektryczne. Inhalatory- nebulizatory i inny sprzęt medyczny i rehabilitacyjny. Urządzenia do ssania pracują bezawaryjnie i nie muszą przechodzić przez wielką konserwacje. Należy bezwzględnie uważać na poprawne założenie pokryw, gdyż stanowi ona elektryczne zabezpieczenie przed przelaniem naczynia i zalaniem pompy ssącej płynem.
Gdy obudowa aparatu ulegnie pobrudzeniu, można ją czyścić łagodnym środkiem czyszczącym, lub zdezynfekować. Należy czuwać, aby do środka obudowy nie dostał się płyn ani woda. Prowadzimy pełen serwis i nadzór nad handlowanym przez nas asortymentem medycznym. Jesteśmy licencjonowanym serwisem wiodących producentów sprzętu medycznego.
kardiomonitory
koncentrator tlenu
lampa zabiegowa
Defibrylator Samaritan Trainer 350 szkoleniowy
Niezwykle popularny w obsłudze defibrylator półautomatyczny Samaritan jest dobrym urządzeniem szkoleniowym i kopią defibrylatora AED Samaritan PAD 350 P. Zdalne sterowanie prowadzi uczące się osoby przez udawany proces ratunkowy, począwszy od czynności rytmu serca, poprzez defibrylacyjnego na procedurze resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Urządzenie półautomatyczny wyposażone w tryb pediatryczny pozwala na prawdziwą symulację sześciu zdarzeń dla różnych poziomów umiejętności, co pokazujeoznacza, że jest doskonały do prowadzenia szkoleń zarówno wykwalifikowanych ratowników medycznych, jak i osób bez wiedzy na ten temat.
Każdy z nas może stanąć przed pomocą udzielenia pierwszej pomocy osobie poszkodowanej w wypadku w zakładzie pracy, na wycieczce, na drodze itp. W takiej sytuacji warto mieć podstawową wiedzę w zakresie pomocy czynności ratunkowych. Z myślą o promowaniu idei powszechnego dostępu do defibrylacji, często organizuje się szkolenia, w których trakcie uczestnicy mogą nabyć wiedzy, czym jest defibrylator ja działa.
http://www.wozek-anestezjologiczny.ofeteria.pl/
http://www.wozek-do-przewozenia-zwlok.ofeteria.pl/
aparat ekg
Stanowisko laryngologiczne SL-1
Fotel laryngologiczny dzięki swojej budowie stanowią znakomite wyposażenie gabinetów lekarskich, szpitalów oraz placówek prywatnych. Doskonała budowa pozwala użytkownikowi na pewną eksploatację, materiały wysokiej jakości stosowane do produkcji zapewniają ładny wygląd i łatwe utrzymanie czystości. Obicie fotela jest prosto zmywalna. Podłokietniki wykonane z tworzywa pozwalają na uzyskanie odpowiedne pozycji przez pacjenta oraz podtrzymanie się w trakcie badania. Regulacja wysokości siedziska zapewnia komfort pracy osobie przeprowadzającej badanie oraz pacjentowi. Regulowany zagłówek wykonany z pianki poliuretanowej podtrzymuje i uniemożliwia ruszanie głową podczas zabiegu.
http://www.fotele-ginekologiczne.ofeteria.pl/
http://www.lozka-porodowe.ofeteria.pl/
http://www.szafki-przylozkowe.ofeteria.pl/
http://www.wozek-do-przewozenia-chorych.ofeteria.pl/
The administrator has disabled public write access.